14 april 2024

Kennismakingstraining onder zonnige omstandigheden

Iedere zaterdagmorgen leren de minipups bij DEO spelenderwijs voetballen. Afgelopen zaterdagmorgen vond ook een inlooptraining voor de allerkleinsten van 3-5 jaar plaats. Er waren weer veel nieuwe kids die kennis wilden maken met voetbal. Bij de trainingen van Rianne en Niels, met hulp van enkele oudere jeugdspelers, wordt wekelijks naast veel aandacht aan balgewenning ook aandacht besteed aan bewegen, het samen spelen met andere kinderen en het plezier wat kinderen daaraan kunnen beleven. Ondertussen konden de ouders lekker meelopen of toekijken onder het genot van een kop koffie langs de lijn. Een heerlijke, zonnige voetbalochtend was al weer veel te snel voorbij!

Eerste ‘officiële wedstrijd’ minipups tegen leeftijdsgenoten v.v. Ruurlo

Naast het veld van de kennismakingstraining speelde de vaste groep DEO minipups zaterdag hun eerste “officiële wedstrijd”. Tegenstander was buurman Voetbal Vereniging Ruurlo dat met 2 teampjes 4-5 jarigen was afgereisd naar sportpark Dijkhoek. Tegelijkertijd werden onder leiding van Niels en Bert twee wedstrijden afgewerkt en het ging er zeer fanatiek maar sportief aan toe. Aan het begin best wel een beetje spannend maar al snel werd dit omgezet in veel enthousiasme! Na afloop uiteraard penalty’s schieten. Een leuke ochtend met volop support van ouders en opa’s en oma’s langs de lijn was zeker voor herhaling vatbaar!