27 september 2026

Een ochtend vol voetbalplezier tijdens eerste inloopochtend DEO

Afgelopen zaterdag stond de eerste inlooptraining van het seizoen op het programma. Trainer Rianne Fleissner had een leuke en afwisselende training uitgezet, waarbij de bijna 20 aanwezige nieuwe kinderen volop konden bewegen en op een speelse manier kennismaakten met de bal.
Rianne kreeg daarbij hulp van JO13-1-spelers Cas Konings en Boet Miggelbrink, JO17-1-speler Ties Dibbelink en DEO 3-speler Rudy Bleumink. Dankzij hun inzet beleefden de kinderen een gezellige en actieve ochtend op het veld.
Ook naast het veld was alles uitstekend verzorgd. Jorien Oldenboom zorgde voor koffie, thee en heerlijke versnaperingen voor de aanwezigen.
Het was een superochtend met veel enthousiaste kinderen, blije gezichten en vooral veel voetbalplezier. Bedankt aan iedereen die heeft geholpen om deze eerste inlooptraining tot een succes te maken!

Volgende inlooptraining eind oktober

Ben jij tussen de 2 en 6 jaar en wil je graag kennismaken met voetbal? Dan ben je van harte welkom tijdens onze tweede inlooptraining op zaterdag 31 oktober. Samen met Rianne en de andere trainers gaan we rennen, dribbelen, spelen en natuurlijk lekker veel plezier maken!
Zaterdag 31 oktober
10.00 – 11.00 uur
Sportpark Dijkhoek
Iedereen van 2 tot en met 6 jaar is welkom. Neem gerust een vriendje of vriendinnetje mee en kom gezellig een uurtje meedoen!
Bij DEO staat plezier voorop. Samen bewegen, ontdekken en genieten van voetbal!
Tot zaterdag 31 oktober!