12 december 2020 | door Nando Ernst

Drone-opnames tijdens wederom een leerzame voetbalclinic ochtend

Ook vanochtend stonden er in het kader van de DEO voetbalclinics voor de jeugd weer verschillende voetbalonderdelen op het programma. Ondanks de mist was het gelukkig minder koud als de afgelopen dagen. JO7 t/m JO9 ging weer verder met hun Champions League mix-toernooitje. Ook de minipups waren aanwezig en hadden hun wekelijkse zaterdagochtendtraining onder leiding van Lique en Iris. Later in de ochtend vonden er nog extra techniek- en tactiektrainingen voor JO10 t/m JO19 plaats alsmede werd een vervolg gegeven aan de penaltybokaal voor JO13, MO13 en MO11. Goed te zien dat er weer voldoende vrijwilligers aanwezig waren om alles in goede banen te leiden! Collin Ernst van Ernst IT solutions was in de gelegenheid om vanmorgen vroeg enkele drone- en foto opnames te maken.