De kop is er af; 112 deelnemers aan DEO EK poule

De kop is er af. EURO2020 is begonnen. Afgelopen vrijdagavond was Italië in de openingswedstrijd tegen Turkije duidelijk een maatje te groot: 3-0. Maar liefst 112 deelnemers doen mee aan de DEO EK poule. Wat een super aantal! De eerste koplopers na vanavond zijn Hennie Vruggink en Gerrie Meerbeek. Zij wisten als enige twee de uitslag exact goed te voorspellen!
Is de eerste pap voor de spreekwoordelijke kinderen?? We wachten het af. Veel plezier allemaal tijdens het volgen van dit EK!
Hieronder de top 10 na de openingswedstrijd.
Vanaf nu volgt na de eerste volledige speelronde in alle poules een nieuwe tussenstand.

Eerder nieuwsbericht: Aantal deelnemers richting de 100!

De Oranje koorts is nu ook echt toegeslagen onder de DEO leden en aanhangers. Er hebben zich namelijk al bijna 100 deelnemers aangemeld voor onze DEO EK poule. Ook meedoen? Meld je dan nog snel aan via onderstaande gegevens en wellicht wordt jij de meestervoorspeller van het a.s. Europees kampioenschap voetbal!

Doe mee aan de DEO EK poule

Na 7 jaar doet het Nederlands Elftal eindelijk weer eens mee aan een eindronde van een toernooi.  Nu we zelf al meer dan een jaar niet meer in wedstrijdverband mogen voetballen en we er toch wat ‘competitie’ tegenaan willen gooien organiseren we de v.v. DEO EK Poule! Onder het motto meedoen is belangrijker dan winnen strijden we niet om grote prijzen maar zullen er wel voor de top 3 en de rode lantaarndrager kleine prijsjes beschikbaar gesteld worden.
De deelname aan deze v.v. DEO kleurt Oranje poule is geheel gratis en is bedoeld voor alle DEO leden en andere betrokkenen.
Wie mag zich na afloop kronen tot meestervoorspeller namens v.v. DEO?
Succes met het invullen van de voorspellingen!

Hieronder vind je alle instructies om mee te doen.

Hoe doe ik mee met de v.v. DEO EK poule?

1. Klik op onderstaande link:
v.v. DEO kleurt Oranje EK poule

2. Meld je aan of log in (als je al een Scorito account hebt)

3. Je speelt nu mee met de poule van Scorito en de v.v. DEO EK poule

4. Vul je voorspellingen in. Let op: je vult eerst de groepsfase in, als deze afgelopen is vul je de knock-out rondes in

Voorspelling fase 1: de groepsfase:

  • Je voorspelt de uitslag van alle groepswedstrijden (groep A t/m F);
  • Je kiest 4 topscorers voor de groepsfase;
  • Je voorspelt wie er Europees kampioen wordt.

De deadline voor je voorspelling voor fase 1 is: vrijdag 11 juni 21:00 uur.

Voorspelling fase 2: de knock-outfase:

  • Je voorspelt per ronde in de knock-outfase de uitslagen van de wedstrijden;
  • Je kiest per ronde in de knock-outfase 4 topscorers.

De deadline voor je voorspelling voor fase 2 is gelijk aan de start van de eerste wedstrijd in de betreffende ronde van de knock-outfase. Voor de achtste finale is de deadline bijvoorbeeld zaterdag 26 juni 18:00 uur.

De volledige spelregels en de puntentelling zijn te bekijken via de website en in de Scorito-app.

Wie van v.v. DEO laat de Oranje leeuw brullen en wordt meestervoorspeller?

Naar startpagina