14 februari 2023

Derby DEO 2 tegen GSV’63 2 zonder winnaar

De jongens van DEO 2 speelde afgelopen zondag de beladen derby tegen GSV’63. In Geesteren werd het een mooi voetbalgevecht.
Na een indrukwekkende minuut stilte voor de aardbevingsslachtoffers van Turkije en Syrië begon de wedstrijd, met grensrechter Dennis Arensten aan DEO zijde, redelijk gelijkopgaand. Na het vroege uitvallen van gastspeler Huub Kornegoor kreeg DEO vrij snel de 1-0 om de oren. Hierna veel flipperkastvoetbal en zelfs een penalty tegen. Keeper Tim vloerde een speler van GSV’63 binnen de 16, maar hij maakte deze fout meer dan goed door de gegeven strafschop klemvast te pakken. Vlak voor rust was het Tycho Bannink met een fraai schot die voor de 1-1 zorgde. Na rust was er wederom een hoofdrol voor Tycho die na een mooie solo Daan Philippens een niet te missen kans gaf: 1-2.
Helaas zorgde GSV’63 voor het slotakkoord door onverdiend de 2-2 te maken wat tevens de eindstand was.
(Foto’s Jaime Lebbink )

Meer foto’s Jaime Lebbink