DEO zet scheidsrechters in het zonnetje

Van 30 september tot en met 8 oktober vindt dit jaar de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats en is het moment daar dat we onze scheidsrechters op het veld en in de zaal weer de eer geven die hen toekomt. Zonder scheidsrechters, geen wedstrijden!
De ‘Week van de Scheidsrechter’ is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. Tijdens deze week willen de KNVB en Arag zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet.
Uiteraard doen wij als vereniging ook weer mee.
Op de foto overhandigde aanvoerder Ryan Lourens van DEO JO19 zaterdag voorafgaand aan de met 4-2 gewonnen wedstrijd tegen RKZVC een presentje aan scheidsrechter Michiel Koopman. #weekvandescheidsrechter #scheidsbedankt