24 april 2023

DEO 1 wint in Haarlo na goede eerste helft: 1-2

Gisteren stond de derby SP Haarlo – DEO 1 op het programma. Voor beide trainers een weerzien met veel oud bekenden: DEO trainer Dennis Arentsen heeft een groot deel van zijn voetballeven rondgelopen bij Haarlo en Haarlo trainer Marcel Platje is 5 jaar lang jeugdtrainer en hoofd jeugdopleidingen bij DEO geweest. Met het feit dat er een heuse voor-wedstrijd tussen beide JO15 teams op een klein veld gespeeld werd (5-3 winst Haarlo) wisten veel supporters en zelfs een gedeelte van de DEO selectie per fiets al op tijd sportpark de Berkel te bereiken.
De eerste helft was duidelijk voor DEO, waarin het bij rust een 0-2 voorsprong wist te behalen, via twee doelpunten van Mark Tackenkamp. Na rust was het Haarlo dat wat beter in de wedstrijd kwam maar dit kon omzetten in één maar doelpunt, wat de eindstand op 1-2 bepaalde.

(Meer foto’s van Jaime Lebbink op de Facebookpagina van DEO)