2 augustus 2022

DEO viert 75 jarig jubileumfeestje

Een gezellig DEO verjaardagsfeestje hebben we achter de rug. Ons 75 jarig bestaan op 1 augustus konden we ondanks de vakantieperiode niet helemaal onopgemerkt voorbij laten gaan en zo dachten ook een 50-tal DEO leden erover. Zij kwamen gisteren bijeen om elkaar onder het genot van een drankje geluk te wensen met dit fraaie jubileum. In de kantine draaide ondertussen foto’s uit de rijke DEO historie op een groot scherm.
De officiële aftrap van het jubileumjaar begint in het weekend van 8/9 oktober met als slotakkoord een spetterende jubileumparty in het weekend van 6/7 mei 2023!

Velden liggen er prima bij

De velden liggen er ondertussen overigens prima bij, dankzij de groep vrijwilligers van DEO 7 die de velden beheren.
Op de dronebeelden van Collin Ernst van Ernst.IT.Solutions kun je de groene oase in het landschap goed zien.
Klasse werk DEO 7 !