DEO trekt Sander Siebelink aan binnen Team Jeugdopleidingen

DEO trekt Sander Siebelink aan binnen Team Jeugd Opleidingen. Samen met Marcel Platje zal Sander nu bij DEO de taken van Hoofd Jeugdopleiding gaan invullen waarin Sander zich met name gaat richten op het technische vlak bij de jeugd t/m O12 en MO13-2 en Marcel de focus legt op het tactische vlak bij de oudere jeugd. Siebelink, docent aan de HAN ALO, is een echt voetbaldier die al vele jeugdteams onder zijn hoede heeft gehad. Onder andere is hij jeugdtrainer geweest bij Lochem, Be Quick ’28 en Reünie en heeft hij als speler actief gevoetbald bij Lochem, Be Quick en de Graafschap (in de jeugd t/m het 2e).
Kortom volop ervaring.
Siebelink heeft zich gisteravond voorgesteld aan de jeugdtrainers bij DEO en zijn plannen samen met Platje gepresenteerd.
We wensen Sander heel veel succes bij v.v. DEO!

Afgelopen donderdag gaf Sander zijn eerste aanwijzingen tijdens een jeugdtraining bij DEO