DEO selectie organiseert Super Sunday en feestavond

Zondag 12 november is het Super Sunday bij DEO. Aankomende winter gaat de DEO selectie met staf op trainingskamp naar Benidorm in Spanje. Dit ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Trainer Mick Hermsen heeft dit idee geopperd aangezien hij dit in het verleden ook georganiseerd heeft bij zijn vorige clubs waar hij coach was. Op zondag 12 november zal er op Sportpark Dijkhoek aandacht besteed worden aan dit trainingskamp en zullen de selectiespelers o.a. met een Rad van Fortuin geld gaan inzamelen om hun reis mee te bekostigen. Meer info over hoe ze dit willen gaan doen wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt.
DEO 1, 2 en 4  spelen deze zondag thuis tegen respectievelijk Bredevoort, FC Eibergen 3 en Meddo 4.

Feestavond i.s.m. Kerkemeijer Gemini dames 1

Naast de Super Sunday zal de DEO selectie samen met de Dames van Kerkemeijer Gemini 1 op zaterdagavond 2 december 2023 bij Kerkemeijer een feestavond organiseren. Ook hier zal geld ingezameld worden voor het trainingskamp naar Benidorm. Nadere info hierover volgt zo spoedig mogelijk.

Houd dus zondag 12 november en zaterdagavond 2 december vrij in je agenda!

Benidorm vanuit de lucht