DEO Moaten vergadering

Beste Moaten,

De datum voor de DEO Moaten bijeenkomst 2022 is vastgesteld op: vrijdag 2 december a.s. om 20.00 uur in de kantine van v.v. DEO.De DEO Moaten organisatie, zou het érg leuk vinden, wanneer je bij deze bijeenkomst aanwezig bent, want jouw stem telt mee!

Het afgelopen jaar hebben de Moaten o.a. gezorgd voor de uitbreiding van het terras en voor een nieuwe TV en beamer in de kantine.

De Moaten krijgen in het weekend van zaterdag 5 november – zondag 6 november a.s. een e-mail met de vraag naar nieuwe ideeën voor het beschikbare geld voor komend jaar. De DEO Moaten vertrouwen erop jou voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht jij (nog) vragen en/of opmerkingen hebben, stuur dan een e-mailaan: bjorn.krabbenborg@vvdeo.nl.

(Ook Moat worden? Kijk op de onderstaande link voor meer informatie)