25 maart 2022

DEO Moaten avond

Nú de versoepelingen, waar zó lang naar uitgekeken is, van kracht zijn, kan óók vooruitgeblikt worden op een datum voor de uitgestelde DEO Moaten – bijeenkomst. Hierbij is deze datum vastgesteld op: vrijdag 25 maart a.s. om: 20.00 uur in de kantine van v.v. DEO.Wij, als DEO Moaten, zouden het érg leuk vinden, wanneer je bij deze bijeenkomst aanwezig bent, want jouw stem telt mee!

Het afgelopen jaar heeft DEO o.a. nieuwe boxen voor de geluidsinstallatie aangeschaft.
De Moaten hebben onlangs weer een uitnodiging gehad met de vraag naar nieuwe ideeën voor het beschikbare geld voor komend jaar.

Let op:
 De DEO Moaten – bijeenkomst wordt niet gecombineerd met de “Pubquiz”. Mocht hierin een wijziging komen, dán hoor je dat uiteraard!Gaan wij jou zien op de DEO Moaten – bijeenkomst?Slot:Mocht jij (nog) vragen en/of opmerkingen hebben, stuur dan een e-mailaan: bjorn.krabbenborg@vvdeo.nl!