DEO MO17 wint ook tweede bekerwedstrijd

Voor de 2e wedstrijd in de beker mochten de meiden van MO17 afreizen naar Dinxperlo. De eerste helft speelden ze ondermaats en gingen de rust in met 1-1 door een doelpunt van Marlies. Na rust bleek wederom dat Isa zeer belangrijk was door fabelachtige reddingen. DEO MO17 voerde de druk op en positiespel werd steeds beter. Britt zorgde na een schermutseling in het strafschopgebied voor de 1-2. Niet veel later was het Nika die met een lage schuiver voor de 1-3 zorgde. Het slotakkoord was wederom voor Lize , met 2 treffers zorgde zij ervoor dat de 3 punten mee terug gingen naar v.v. DEO . Een goed resultaat na 2 wedstrijden.

4-9-2021
DEO MO17 – Longa MO17: 6-3

Het was het eindelijk zo ver, na een korte voorbereiding en 1 oefenwedstrijd stond 4 september de eerste bekerwedstrijd op het programma. Longa MO17 was onze tegenstander op een zonovergoten complex in de Dijkhoek. Onder leiding van Arjan Huurneman begonnen de meiden zonder Daphne aan de wedstrijd. Door blessure moest ze helaas aan de kant blijven. Nanette nam haar taken uitstekend over. De eerste helft was duidelijk voor Longa, maar door uitstekend keeperswerk van Isa bleven we op de been. Onze andere gastspeler Angel zorgde net voor rust voor een 1-0 voorsprong. Na wat aanwijzingen door Dick gingen we uitstekend de 2e helft in. Door snelle goals van wederom Angel en Camille liepen we uit naar 3-0. Ook Lize bleek op dreef en maakte er 4-0 van. Toch kwam Longa nog terug naar 4-2. Met nog een fabelachtig doelpunt van Camille, een tegendoelpunt en slotakkoord van Lize werd de eindstand bepaald op 6-3. Een mooi resultaat om mee te beginnen.