11 december 2022

DEO MO13-1 Kampioen fase 2

Verslag trainer Hans van Helden

In de eerste fase moesten we wennen aan het grote veld, nieuwe trainer en spelers, soms ook accepteren dat iedereen anders is, en leiders je op posities zetten die nieuw zijn. Na de herfstvakantie begonnen we aan de 2e fase van de competitie met een nederlaag tegen UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten. Daarna volgden een paar wedstrijden die we meestal met gemak wonnen. Vorige week tegen Grol stonden we al met 1 voet op de platte wagen maar helaas speelden we hier gelijk. Uiteindelijke een goede prestatie omdat we met de rust al 2-0 achterstonden.
Het enige wat we tegen Longa’30 moesten doen was winnen. De nummer 2 had 3 punten minder, konden dus nog gelijk met ons komen. Afgelopen zaterdag was het koud, mistig en glad maar na een goede warming-up begonnen we aan de wedstrijd. In de eerste helft hadden we redelijk veel kansen en gingen we met een 1-0 voorsprong de warme kleedkamer in voor een glaasje ranja. Omdat sommige ouders nog zenuwachtiger waren dan de kinderen werd er geïnformeerd hoe het ervoor stond op de andere velden. Nadat het laatste fluitsignaal klonk stond er 3-0 op het scorebord. Een dik verdiende overwinning en een echte teamprestatie! Op het veld zijn de meiden en leiders gefeliciteerd en hebben ze een medaille gekregen. Daarna zochten we de warme kantine op voor een verrassing (taart van de meiden voor trainster Lique Elschot en leider Hans van Helden) en wat te drinken. Na een warme douche kregen we te horen dat de concurrent verloren had waardoor het kampioenschap een feit is. Het was nog lang gezellig in de kantine met volop muziek. Een mooie afsluiting van dit jaar en op naar fase 3 van deze competitie.