DEO MO-19 op zoek naar nieuwe speelsters

De meiden van DEO-O19 zijn dringend op zoek naar minimaal 2 nieuwe spelers. Ben je tussen de 15 en 19 jaar? Heb je ooit al eens overwogen om (weer) te gaan voetballen ? Wij zijn dringend op zoek naar jou!!
Voetbal ervaring is mooi maar niet per se noodzakelijk. Wel is het noodzakelijk dat je van gezelligheid houdt.
De enthousiaste meiden trainen op maandag en woensdagavond van 19.30 tot 21.00 uur. Op zaterdagmiddag spelen ze de wedstrijden. Een tenue en trainingspak liggen al voor je klaar. Je moet alleen voor voetbalschoenen zorgen.

Op maandag 23 augustus wordt gestart met trainen en deze 1e training is meteen een inlooptraining zodat je kan meetrainen en kijken of het je leuk vindt.

Mocht je nog vragen hebben stuur dan een PB, of bel/app met leider Jan Dijkman, 06-51558694.

Tot snel!