DEO klaar voor het nieuwe seizoen

Tijdens de afgelopen zomerstop zijn er bij DEO veel klussen uitgevoerd: er zijn nieuwe rood-wit-blauwe netten in de doelen gehangen (o.a. gefinancieerd door de DEO Moaten), de doelpalen wit geverfd en de velden weer goed onderhouden. Mede dankzij de vrijwilligers van DEO 7 en beheer en onderhoud ligt sportpark Dijkhoek er weer fraai bij en zijn we klaar voor het nieuwe seizoen. Ondertussen is er ook nog hard gewerkt aan de voorbereiding voor de aanleg van duurzame led-verlichting in de bestaande lichtmasten naast het realiseren van extra led-verlichtingsmasten rondom ons hoofdveld. Dit wordt in de maand september geheel opgeleverd en in gebruik genomen. Hiermee besparen we in de toekomst aanzienlijk op onze energiekosten en zijn we ’s avonds flexibeler in trainingsmogelijkheden!

Foto’s en drone filmpje gemaakt door Collin Ernst van Ernst.IT.Solutions