24 mei 2022

DEO JO19 KAMPIOEN!

Wat een apotheose voor de jongens van Marcel Platje!
Tien dagen geleden was de opdracht simpel. Drie finales winnen en hopen op een misstap van de concurrent. De eerste twee finales werden gewonnen en concurrent Haaksbergen verloor. Daarom kon de Dijkhoek zich afgelopen dinsdagavond gaan opmaken voor de kampioenswedstrijd van DEO JO19.
Een massale opkomst van supporters op sportpark Dijkhoek waar de spelers met fakkels en vuurwerk werden onthaald door enkele ander jeugdteams.
In een matige wedstrijd waar de spanning om te snijden was werd uiteindelijk met 1-0 gewonnen! Een waar volksfeest barstte los waarin afzwaaiend trainer Marcel Platje in zijn speech terugkeek op 5 prachtige jaren bij DEO !

Een videosamenvatting gemaakt door Collin Ernst te vinden via onderstaande YouTube link:

Foto’s Jaime Lebbink

Meer foto’s via de Facebookpagina van v.v. DEO