DEO JO19 stunt tegen Sparta E. in de beker

DEO JO19 stunt tegen Sparta Enschede in de beker op het veld van SP Haarlo!
In de 1e helft had de ploeg van trainer Marcel Platje geen controle op de ploeg uit Enschede. Zij hadden veel meer overwicht en konden elkaar veel makkelijker vinden. In de rust is er het één en ander besproken en werd de speelwijze aangepast. De vroege goal in de 50e minuut bracht geloof in het team en op basis van enorm veel strijdlust hebben de jongens wedstrijd over de streep getrokken.
“Ik ben enorm trots op de ploeg!!”, aldus Marcel Platje.
“Maar zaterdag begint de competitie en daar zullen wij ook weer 100% moeten geven.”
18-09-2021: DEO JO19-1 FC Winterswijk JO19-2: 4-4
Na de eerste wedstrijd met 0-4 te hebben gewonnen van Vogido JO19-2 werd afgelopen zaterdag met 4-4 gelijkgespeeld tegen FC Winterswijk JO19-2.
In de tweede helft stonden de jongens van Marcel Platje op een gegeven moment met 9 man (2x een gele kaart =10 minuten langs de kant). De wedstrijd duurde 2 minuten te lang want een 4-3 voorsprong werd helaas niet vastgehouden.
(foto’s Jaime Lebbink)