1 en 2 juni 2024

DEO JO15-2 wint Fairplaycup op internationaal toernooi

Afgelopen weekend was het zover! DEO JO15-2 onder leiding van Angelique Esselink, Edwin Megelink en Julian klein Bluemink heeft deelgenomen aan een internationaal jeugdtoernooi van v.v. Schaesberg in Landgraaf. Met een aantal meegereisde supporters kon het weekend beginnen. Het was een weekend vol sportieve en pittige wedstrijden. De spelers hebben de stemming erin gehouden en werden door andere teams en de scheidsrechter bestempeld als “het team met de gunfactor”. Dat heeft er mede voor gezorgd dat de JO15-2 de Fairplaycup mee naar huis mocht nemen!
Dat moest uiteraard gevierd worden met de scheidsrechter die de wedstrijden voor DEO fantastisch floot. Het was een geslaagd en onvergetelijk weekend!
De ouders die meegereisd zijn naar Landgraaf en de ouders die bij terugkomst voor het eten hebben gezorgd hartelijk dank voor alle hulp.
In het bijzonder ook Monique Temmink van Bloemuniek Borculo voor het sponsoren!

Video’s op instagram account DEO