6 november 2021

DEO JO15-1 laatste weken goed op dreef

DEO JO15-1 is goed op dreef de laatste paar weken. Met 12 punten uit 5 wedstrijden stonden ze voor vandaag op een verdienstelijke 2de plaats. Vanmorgen stond de 6de wedstrijd tegen BSC Unisson op het programma. DEO ging prima van start met een snel doelpunt, Brian joeg de bal in de 2de minuut al tegen de touwen.  De wedstrijd ging gelijk op, Unisson scoorde al snel de gelijkmaker. Met een 1-1 stand gingen de boys de rust in. In tweede helft kwam Unisson er nauwelijks nog aan te pas. Goed verdedigend werk van Ruben en een attent controlerende Frits leidde ertoe dat de snelle spits van Unisson geen schot op goal kon lossen, DEO creëerde kans op kans. “Kom op, er moet er nog eentje in”, aldus licht gefrustreerde Hidde na weer een gemiste 100% kans. Het duurde tot een kwartier voor tijd dat Tijn de bevrijdende 2-1 maakte. “Nu niets meer weggeven”, schreeuwde de boys over het veld. Michiel maakt uiteindelijk nog de 3-1, waardoor de overwinning DEO niet meer kon ontgaan.
Loon naar werken en zelfs op doelsaldo nu eerste in de tussenstand van de competitie!