DEO JO15-1 kampioen na tienklapper tegen Grol !

DEO JO15-1 (Nienke en de boys) heeft een succesvolle 1e fase van het seizoen achter de rug. Na een overwinning op de koploper FC Bergh vorige week werd de koppositie overgenomen.
Afgelopen zaterdag werd de laatste wedstrijd in deze bekerpoule nog afgelast. Hagel en regen maakten het veld onbespeelbaar. Tegenstander Grol JO15-2 kwam daarom woensdagavond nog een keer naar de Dijkhoek.
In de eerste helft begon DEO flitsend en liep uit naar 6-0. In de tweede helft ging het wat moeizamer. Na de 8-0 viel ongelukkig de 8-1 (schot van richting veranderd), maar daarna werd toch de 10 gehaald: 10-1 winst en daarmee eerste in de poule en door in de beker!
Dit werd uitgebreid gevierd in de kleedkamer en kantine.

Vol goede moed naar de 2e fase.

(verslag Martin Ligtenbarg, foto’s Jaime Lebbink)