20 mei 2024

DEO JO11-1 kampioen in Emausweekend, JO19 week later

Wat een feest afgelopen weekend op sportpark Dijkhoek. Want DEO JO11-1 was kampioen geworden in Lichtenvoorde! Een klinkende 1-8 overwinning op Longa’30 was ruim voldoende om op de eerste plek te eindigen! Een ware huldiging op het podium van de grote feesttent op het Emausspektakel Dijkhoek zal deze groep nog lang heugen! Jongens gefeliciteerd!

DEO JO19 ongeslagen kampioen

DEO JO19-1 is vorige week zaterdag kampioen geworden! In een een fanatiek potje op sportpark Dijkhoek werd tegen Lochem uiteindelijk met 5-1 gewonnen. Hierdoor is het team van Godfried Roode ongeslagen gebleven in de 3e fase van de 3e klasse KNVB. Na afloop werden de jongens gehuldigd door het jeugdbestuur en kwamen de pizza’s en drankjes op tafel. Een speciaal woord van dank voor sponsoren Rijschool Rensink en Brasserie de Bakkerieje voor de versnaperingen.

(kampioensfoto: RH Fotografie)