17-18 juni 2022

DEO jeugdkamp onder tropische omstandigheden daverend succes

DEO jeugdkamp 2022 was aan! En hoe.
Onder prachtige weersomstandigheden verzamelden de jongens en meiden van DEO JO7 t/m JO11 afgelopen vrijdagavond bij de kantine. En gelijk werd er als heerlijke binnenkomer patat met een snack geserveerd. Daarna uiteraard veel spelletjes met….water. Een heuse buikschuifbaan met veel varianten van activiteiten met water. Uiteraard werd er ook gevoetbald in de opblaasveldjes en zelfs na 23:00 uur nog “glow in the dark” nachtvoetbal gespeeld. Ondertussen nog sjoelen en film kijken en rond middernacht gingen de luiken dicht in de slaaptenten, de kleedkamers en in de kantine. Zaterdagmorgen om 6 uur werden de eerste kids alweer wakker, werd er gezamenlijk ontbeten en ging men verder waar ze de avond ervoor mee gestopt waren: volop plezier maken wat resulteerde in zeer veel blije koppies! Als klap op de vuurpijl kwam de Borculose vrijwillige brandweer met een spuitauto ook nog even langs om voor wat extra verkoeling te zorgen!
Vanaf 13:00 uur was er inloop voor de ouders om hun ‘moegestreden’ kids weer op te halen voor waarschijnlijk een vroege duik in hun eigen vertrouwde bedjes…
Petje af voor alle leiders en andere vrijwilligers die dit jeugdkamp tot een daverend succes hebben gemaakt!