9 mei 2024

DEO jeugd ontmoet elkaar op FC Twente Soccer Camps

De afgelopen drie dagen werd er voor jongens en meisjes in de leeftijdscategorie 6 t/m 15 jaar een leuke en vernieuwde “FC Twente Soccer Camps” georganiseerd bij Bon Boys in Haaksbergen. Het werd onverwacht een kleinschalig DEO jeugd trainingskamp. Maar liefst 18 jeugdspelers van DEO hadden zich namelijk opgegeven, veelal zonder dat ze het van elkaar wisten.
Er werd spontaan een carpool-schema opgesteld zodat er efficiënt kon worden gereisd vanaf Borculo. Tijdens het FC Twente Soccer Camp, met totaal zo’n 100 deelnemers, stond er een gevarieerd programma centraal, waarbij de deelnemers verschillende techniek,- partij,- en spelvormen hebben uitgevoerd. Naast het programma op het veld stonden er ook een aantal leuke FC Twente elementen op het programma, zoals een nieuwe FC Twente Voetbalquiz en stadion bezichtiging.
Al met al een zeer leerzame drie-daagse met op het eind een mooie medaille, een oorkonde en een leuke DEO groepsfoto.