16 april 2022

DEO jeugd brengt bezoek aan de Graafschap – Top Oss

Gisteravond brachten de jongens en meiden van DEO JO9 en MO13 een bezoek aan stadion De Vijverberg voor de wedstrijd De Graafschap – Top Oss. Dankzij de goede organisatie van JO9-1 leider Ramon van Uden kwam men na een gezamenlijk vertrek vanaf Buitencentrum Kerkemeijer Borculo mooi op tijd aan voor de start van de wedstrijd.
Wat een unieke ervaring! Voor sommigen was het zelfs de eerste keer in een stadion. Tijdens de wedstrijd werd er gejuicht, gebaald, gelachen en beleeft. Aan het einde van de wedstrijd was iedereen het er vooral over eens dat zij, als DEO spelers en speelsters, de vele kansen van de Graafschap er wel in hadden geschoten…
De 3 punten nam Top Oss dus mee, maar de Top avond pakken ze deze kids nooit meer af! Superboeren Olé!