DEO haalt oud papier op

Voetbalvereniging DEO haalt op zaterdag 29 juni oud papier op in de de Dijkhoek en de Heure.
Bewoners worden verzocht het papier ’s morgens gebundeld of in dozen aan de weg te zetten.  De oud-papierophalers wijzen er op dat het papier vanaf 8.30 uur wordt opgehaald.

Aangezien de oud papieropbrengsten van wezenlijk belang zijn, hoopt DEO dat u het papier voor hen wilt bewaren. Het oud papier wordt iedere laatste zaterdag van de maand aan de weg opgehaald in de Dijkhoek en de Heure.
Lukt het niet om het papier te bewaren dan is er de mogelijkheid om het zelf te brengen naar de papiercontainer bij Buitencentrum Kerkemeijer aan de Ruurloseweg 51  (linkerzijde op de parkeerplaats, zie foto).

Bestuur en ”oud-papierteam” v.v. DEO

Contactgegevens: info@vvdeo.nl

Ronald Schutte: 06-12964656