29 april 2022

DEO dankt vrijwilligers voor inzet in coronaperiode

Afgelopen vrijdagavond was weer de jaarlijkse vrijwilligersavond bij v.v. DEO. Deze avond wordt speciaal georganiseerd en aangeboden aan alle vrijwilligers die zich op en om het veld belangeloos voor v.v. DEO inzetten. Voorzitter Andre Baks nam vooraf het woord en bedankte alle vrijwilligers die zich de afgelopen corona periode ook weer volop ingezet hebben op welke manier dan ook. Dat stemde de voorzitter goed. Met een totaal van bijna 200 vrijwilligers die onze vereniging heeft is er de laatste twee jaar telkens toch van alles georganiseerd. Van een drive-thru merchandise actie en de online eierverkoop tot het geven van voetbalclinics aan de jeugd en het inzamelen van oud papier. Een warm applaus klonk voor één ieder.
Al met al een hele gezellige avond waar de drankjes werden verzorgd door twee heren van de Brandweer Borculo.
De avond werd afgesloten met een lekkere snack gebakken door twee meiden van de Scouting Borculo. Hartelijk dank!