DEO dames vieren 50 jarig jubileum

Je zou het bijna vergeten maar naast het 75 jarig jubileum van v.v. DEO, bestaan de DEO dames dit jaar maar liefst 50 jaar! Tijdens de Opa- en omadag presenteerden zij zich al in hun stand met een Sarah en een afvaardiging van zowel “jong” als “oud”. Binnenkort komt de dames jubileumcommissie met een datum voor een feestweekend wat volledig in het teken zal staan van het meiden- en vrouwenvoetbal.

Bekerderby DEO dames – SJO UNO’21 dames
Leuke kijktip: aanstaande zondag 18 september spelen de DEO dames een bekerwedstrijd tegen de dames van SJO UNO’21. Dat betekent ook weer de zussenstrijd tussen Lique (DEO) en Kyra (UNO’21)…
Aanvang 13:00 uur op Sportpark Dijkhoek.

Historie kampioenschappen DEO Dames

1973: twee jaar na de oprichting van damesvoetbal bij v.v. DEO wordt het eerste team (DEO had namelijk twee dames-elftallen destijds!) reeds kampioen.

1983: De DEO-Dames worden, na het jaar daarvoor gedegradeerd te zijn, weer kampioen.

Staand van links naar rechts: Leider J. Mesland, G. Steenblik, J. Mesland, S. Tackenkamp, R. Brinke, A. Luttikholt, W. Geerdink, A. Klein Gunnewiek en leider Reinder Pot. Zittend van links naar rechts: J. van de Berg, M. Pot, J. Klumper, J. Geerdink, R. Goossens en R. Ribbers.

2012: Na er jaren dicht tegenaan te hebben gezeten lukt het trainer Dominique Eghuizen met de DEO dames eind april van dit jaar kampioen te worden in de 5e klasse. Mooie bijkomstigheid is dat de Dames dit jaar ook hun 40 jarige jubileum vieren. Het hele jaar staat in het teken van tal van activiteiten waaronder een rad van avontuur, autowasactie en een ladies night. Hiermee werd geld opgehaald om een spetterend eindfeest te vieren!

2014: De DEO dames zitten in de lift. Begin dit jaar is DEO voor het eerst sinds de jaren ’90 weer vertegenwoordigd met een tweede dames elftal in de competitie. Onder leiding van de nieuwe trainer Jan van der Meulen lukt het Dames 1 ook nog eens om kampioen te worden!

Staand van links naar rechts: D.Smit, M. Emsbroek, ?, A. ter Maat, C. Dussel, E. Korten, W. Griffioen (leider), I. Langenbarg, D. Eghuizen (leider), P. Willems, D. Kerkemeijer, E. v/d Helm (sponsor), A. Pot, S. Nieuwehuis, L. ten Bras (sponsor), L. Waanders, J.P. v/d Meulen (trainer)
Zittend van links naar rechts: F. v/d Pennen, E. Zomer, M. Dollekamp, T. Hendriksen, A. Wubben, A. Aalderink, A. Esselink, H. Siderius, R. Ernst, Y. v/d Kerkhof
Voor van links naar rechts: R. Fleissner, Michelle Leuverink