25 maart 2023

DEO Dames jubileum een feest van herkenning en herinneringen

Afgelopen zaterdag was het dan zover. Het feest ter gelegenheid van 50 jaar damesvoetbal bij v.v. DEO.
Rond de klok van 20:00 uur waren de meeste (oud) speelsters, trainers en leiders binnen in de kantine, versierd in het thema van de avond. De beamer met daarop steeds wisselende foto’s van begin tot nu, had de interesse van iedereen. Wat een feest van herkenning en herinneringen.
Na een welkomstwoordje van de jubileumcommissie kon de Switchband de muzikale omlijsting van de avond instarten. Uiteraard kwam de Zillertaler Haderlumpen ook meermaals voorbij…Met oude en nieuwe gezichten, herinneringen en “ahaha-momentjes”, werd er ook flink gedanst, gezongen en bijgepraat. Onder het genot van goede muziek, een hapje verzorgd door Buitencentrum Kerkemeijer Borculo en een paar drankjes, werd het een olderwets gezellige DEO dames avond.