17 maart 2024

DEO bruidspaar krijgt cadeau na ontbijt en Dino-pak

Begin februari trouwden de DEO spelers Lisanne en Jesper. Halverwege de heugelijke feestavond werd toen tijdens een voordracht door de DEO dames duidelijk gemaakt dat het kersverse bruidspaar een opdracht moest uitvoeren alvorens men het cadeau overhandigd kreeg. Dit alles volgens de oeroude en welbekende Dijkhoekse “normen en waarden traditie” binnen het DEO dames gezelschap.
Gisteren rondom de thuiswedstrijd van de DEO dames tegen s.v. Rijssen moesten ze er dan aan geloven. Lisanne verzorgde voor de dames een overheerlijk ontbijt in de kantine en Jesper was de sjaak en moest in Dinopak de aftrap verzorgen en de hele wedstrijd als verzorger fungeren…het leverde leuke plaatjes op…

Link op Facebook naar aftrap door Dino- Jesper