15 mei 2023

DEO 4 viert derde kampioenschap in 5 jaar tijd

DEO 4 is afgelopen zondag kampioen geworden! In de uitwedstrijd tegen sp Rekken 5 werd met 0-1 gewonnen en zo waren de heren van leider Michiel v/d Kerkhof en vaste grensrechter Jaap Okken niet meer te achterhalen voor de concurrentie. In 2018 en 2019 werd het vierde ook al twee maal achter elkaar kampioen dus het derde kampioenschap in 5 jaar tijd is een feit. Speciaal voor dit heugelijke feit werden heuse kampioensshirts bedrukt met uiteraard een “derde ster” op de borst. Na afloop de terugreis vanuit Rekken traditioneel per huifkar waar de kampioenen bij de kantine met een erehaag warm werden onthaald door onder andere een afvaardiging van het tweede, derde en de DEO dames.
Van het bestuur nog een fraaie medaille en daarna lekker een middagje feesten met een heerlijke barbecue.