DEO 35+ dagwinnaar tijdens tweede vrijdagavond

Het DEO heren 35+ team heeft inmiddels de tweede vrijdagavond ronde erop zitten. Dit mannenteam, dat maandelijks op vrijdagavond op een half veld 7×7 in toernooiverband voetbal speelt, bestaat veelal uit oud-voetballers van DEO waarbij het toch weer begon te kriebelen.
Afgelopen vrijdagavond speelden ze thuis tegen drie verenigingen uit de buurt. Tegen SP Haarlo werd nog met 0-0 gelijk gespeeld maar GSV’63 en Reünie werden met 1-0 en 2-0 verslagen. Hiermee was het team van teamleider/speler Björn Krabbenborg dag winnaar geworden. Uiteraard werd de avond gezamenlijk met de andere teams onder het genot van een hapje en een drankje gezellig afgesloten in de kantine.
Ook interesse voor vrijdagavond voetbal? Meld je aan via info@vvdeo.nl.
Wekelijks kan er ook evt. getraind worden op de donderdagavond van 20:00 uur – 21:30 uur.
(foto’s Jaime Lebbink)