22 maart 2022

DEO 3 bezig aan uitstekend seizoen

DEO 3 – GSV’63 5: 4-1

DEO 3 heeft afgelopen zaterdag op sportpark Dijkhoek een mooie 4-1 overwinning gehaald tegen GSV’63 5. In een spannende, gelijkopgaande wedstrijd, waar DEO doelman Armand Lans tweemaal, één-tegen-één, een cruciale redding verrichtte, wist DEO zelf het net wel te vinden. Via goals van Khaled Zhraa (2x), Bjorn Heijmer en Wilco van Dijk werd de ploeg uit Geesteren uiteindelijk toch vrij makkelijk opzij gezet.
Met deze overwinning houdt “Driete” de tweede plek stevig in handen.

13-03-2022: Ratti 6 – DEO 3: 0-2

DEO 3 voetbalt dit seizoen lekker en staat momenteel op een verdienstelijke tweede plek in de competitie. Een uitgebalanceerd team bestaande uit een goede mix van ervaring, gretigheid, verschillende culturen en altijd de wil om te winnen. En dit al jaren onder de bezielende leiding van Erwin Markerink, Marty Nijland en een fanatieke Marco Janssen aan de vlag. In de wedstrijd tegen Ratti bleek Bassam Faris, naast een goede dribbel, ook een goede vrije trap in huis te hebben in de met 0-3 gewonnen wedstrijd. Khaled Zhraa scoorde de andere 2 goals.

Tussenstand competitie