7 november 2021

DEO 3 bezig aan indrukwekkende serie

Het gaat voortvarend met DEO 3 dit seizoen. Alleen de eerste wedstrijd werd jammerlijk verloren maar daarna werden de zeges aaneengeregen. Met een aantal nieuwe spelers die moeiteloos ingepast werden in het spelsysteem van de ervaren Driete begeleiding Erwin, Marty en Marco werd ook vanochtend van Ratti-Socii 6 met 2-1 gewonnen. Doelpunten van nieuwkomer Rens Vincent en Bjorn Heijmer.
Volgend weekend een aangename voetbalvrije zondag, om voor velen even flink op adem te komen en bij te tanken…

Wachten op speler

Ieder jaar weer een momentje op zichzelf: de elftalfoto. De haartjes netjes gekamd, een kwartier eerder verzamelen, stoelen klaarzetten en dan…..heeeel lang wachten in de kou op de laatste speler die nog even op de WC een grote boodschap zit te doen…echt weer Driete dus!
(Op deze foto lijkt ieder individu overigens bezig te zijn met zijn eigen frustratie of “focus”…😅)