André Voortman volgt Frank Hekkelman op

Andre Voortman wordt volgend seizoen de nieuwe trainer van DEO 2. Andre zal Frank Hekkelman opvolgen die aangegeven heeft bij DEO te stoppen na dit seizoen. Voortman (56) is de afgelopen jaren trainer geweest van Buurse 2. In samenwerking met de huidige staf van de selectie wordt van Voortman verwacht onze jonge talenten verder te laten ontwikkelen voor de stap naar het eerste elftal.

Kistemaker terug op het oude nest

Tevens nóg een mooi transferbericht zo op de laatste dag van overschrijving! Gijs Kistemaker keert weer terug op het oude nest. Na 5 jaar gespeeld te hebben bij buurman Reünie volgt hij Martijn Rexwinkel en Sven Lammers richting de selectie, die een jaar eerder al overkwamen naar v.v. DEO in de Dijkhoek.
Andre en Gijs, beide van harte welkom !

Kistemaker hier op de teamfoto van DEO 1 seizoen 2010/2011