DEO 2 wint in derbyclash van buurman Reunie: 2-1

Een derby zoals een derby hoort te zijn. Dat was gisteren ook het geval bij de bekerwedstrijd tussen DEO 2 en buurman Reünie 3. Met bij Reünie o.a. oud DEO selectiespelers Martijn Rexwinkel, Sven Lammers en Bram Meulenveld in de gelederen wist DEO 2 er een echte wedstrijd van te maken. Harde duels en goede tackles resulteerde in een 2-0 voorsprong voor DEO. Beide teams eindigde met 10 man door een rode kaart. Reünie wist nog 1x tegen te scoren wat de eindstand op 2-1 bepaalde. Een knappe zege van het team van Andre Voortman met zijn nieuwe assistent, oud DEO 2 speler, Jorik Wielheesen.
Doordat de overige twee wedstrijden werden verloren is DEO 2 uitgeschakeld in het bekertoernooi. Zondag wacht de eerste competitiewedstrijd uit tegen FC Winterswijk 7.
Nog 6