6 februari 2023

DEO 2 verslaat SP Lochem 3 in ‘dying seconds’

Afgelopen zondag stond voor DEO 2 SP Lochem 3 op het menu. Waar Lochem het hele seizoen bovenin meedraait, bivakkeren de mannen van trainers Frank Hekkelman en Andre Voortman al een tijdje in de middenmoot.
Mede doordat de heenwedstrijd in Lochem voor DEO in een forse nederlaag eindigde, leken de gasten deze wedstrijd nu wat te onderschatten.
Dat bleek, want al snel viel de 1-0 via een schuiver van Luc Wentink, uit een fraai genomen corner. Het spel werd grimmiger en ondertussen kreeg Lochem de beste kansen. Vlak voor tijd kwam Lochem alsnog op 1-1 waarna de wedstrijd gespeeld leek. Niets was minder waar, want in de ‘dying seconds’ was het Gijs Adelerhof die de fraaie 2-1 voor zijn rekening nam en daarmee heel DEO 2 in extase bracht.
Op naar volgende week, dan staat de derby in Geesteren tegen GSV’63 2 op het programma.

(Foto’s WB FOTO)