DEO 2 en 3 winnen beide op sportpark Dijkhoek

DEO 2 speelde afgelopen zondag de eerste thuiswedstrijd van het seizoen. GSV ’63 2 kwam op bezoek.

Binnen een paar minuten had Jesper Brand de bal al in het netje liggen. Het publiek dat in grote getalen opgekomen was zag GSV’63 daarna via twee goals ineens op voorsprong komen. Maar toen kreeg DEO aanvoerder Luc Wentink het op de heupen. Middels een penalty en een vrije trap zette hij het team van trainers Andre Voortman en Frank Hekkelman weer op voorsprong. GSV’63 deed nog even wat terug maar Gijs Adelerhof bepaalde de eindstand op 4-2.

DEO 3 pakt ook volle winst tegen Lochuizen 3
Ondertussen speelde DEO 3 op het veld ernaast een goede wedstrijd tegen de kampioen van afgelopen seizoen: Lochuizen 3. Via goals van Ruben Hermanns en Henrik te Velthuis werd het 2-0 en bleven dus ook bij “Driete” de punten in eigen huis.