21 november 2022

DEO 1 zet knop om en wint ruim bij Halle

Na een periode van rouw vanwege het overlijden van Vincent Ketterink moesten de DEO senioren teams dit weekend de draad weer proberen op te pakken. Een minuut stilte voorafgaand aan de wedstrijd van DEO 1 bij Halle was meer dan indrukwekkend. Uit handen van de aanvoerder van Halle kreeg DEO aanvoerder Martijn Rexwinkel een bos bloemen overhandigd als blijk van steun. Met grensrechter Michiel Koopman langs de zijlijn wisten de mannen van Arentsen de knop om te zetten en een klinkende 0-4 overwinning te behalen. Doelpunten van Stan Tragter, Mark Tackenkamp en Ivan Geerdink (2x).
Ook werd er vandaag o.a. bij de DEO dames, DEO 2 en DEO 3 en het weekend ervoor voorafgaand aan verschillende wedstrijden van DEO jeugdteams een minuut stilte in acht genomen.
Een zeer gedenkwaardig moment.

Foto’s DEO 1 – Halle 1

(foto’s Jaime Lebbink)