11 april 2022

DEO 1 wint knap van titelkandidaat ZZC’20: 3-1

DEO 1 heeft afgelopen zondag op sportpark Dijkhoek een knappe 3-1 overwinning behaald op koploper ZZC’20 uit Zelhem. In de eerste helft was het elftal van Dennis Arentsen een stuk feller dan ZZC’20 wat resulteerde in twee treffers voor DEO. Na een 2-0 ruststand (goals van Mark Tackenkamp en Huub Kornegoor) wist ZZC’20 het nog even spannend te maken door tegen te scoren maar vlak voor tijd was het wederom Tackenkamp die de eindstand op 3-1 bepaalde.  “Er was totaal geen beleving bij ons elftal”, aldus trainer Bloemers van de gastheren.
Na afloop kregen Siem Veldhuis en Fem van Helden als pupil van de week beide een door alle spelers gesigneerde DEO bal mee naar huis.
Meer foto’s gemaakt door Jaime Lebbink op de Facebook pagina van DEO:  klik hier