22 mei 2023

DEO 1 verliest met minimale cijfers van MEC: 0-1

DEO 1 heeft zondag met één doelpunt verschil verloren in de thuiswedstrijd tegen MEC 1. Het team van afzwaaiend trainer Dennis Arentsen werd verslagen met 0-1. Dit betekent dat DEO op de zesde plaats staat met nu 33 punten en het ook al zeker is van deze plek. In de vijf laatste wedstrijden heeft DEO twee overwinningen behaald, één keer gelijkgespeeld en twee keer verloren. De nederlaag van gisteren was de vierde nederlaag met één doelpunt verschil van DEO dit seizoen. Jort Amerongen en Siemen Weenk waren pupil van de week en hebben ondanks de nederlaag een fijne middag gehad.
Volgende week maandag nog de uitwedstrijd naar SVBV die voor DEO vooral in het teken zal staan van het afscheid van enkele (basis)spelers en de trainer. Voor SVBV staat er meer op het spel, namelijk het kampioenschap: want bij een overwinning op DEO en puntverlies van zowel ZZC’20 als HMC’17 zal de vlag uit gaan in Barchem.

Meer foto’s van Jaime Lebbink op Facebook