28 november 2022

DEO 1 speelt in teleurstellende wedstrijd gelijk tegen SP. Haarlo

DEO 1 speelde gistermiddag op sportpark Dijkhoek tegen SP. Haarlo. Onder leiding van scheidsrechter Henk Sprukkelhorst en DEO grensrechter Richard Obbink begonnen de mannen van trainer Arentsen onder grote publieke belangstelling aan de wedstrijd. Het werd een wedstrijd om snel te vergeten. Een bloedeloze 0-0 stond om 15:45 uur op het scorebord, waar beide teams niet veel mee opschoten maar wel een juiste weergave was van het vertoonde spel. Boet te Brake en Joah Oldenboom hadden beide als pupil van de week, ondanks het gelijkspel, een topzondag. Hun ouders gaven de heren van de selectie na afloop een dik compliment voor het bezorgen van een onvergetelijke middag aan hun zoons, spelend in DEO JO9!
(foto’s Jaime Lebbink)

Wart Brinkerhof naast keeper ook amateurfotograaf

Dat Wart Brinkerhof een behoorlijk potje kan keepen wisten we allemaal al wel. Maar hij schiet tegenwoordig ook de mooiste perfecte plaatjes met zijn camera, onder andere langs de zijlijn van het voetbalveld. Zo ook gisteren tijdens de wedstrijd DEO 1 – Haarlo 1. Kijk en geniet van de mooie individuele actiefoto’s uit de Dijkhoek vanaf Warts Facebookpagina: