2 april 2023

DEO 1 overhandigt ‘KWF cheque’ na afloop derby in Geesteren

Vandaag vond op sportpark De Brouwer de derby GSV ’63 1 tegen DEO 1 plaats. Rondom deze wedstrijd stonden er tal van activiteiten gepland voor het goede doel. Twee GSV-ers, Evan en Bram, fietsen eind april van Geesteren naar Antwerpen voor het KWF kankerbestrijding: tegen kanker, voor het leven.
Na afloop van de wedstrijd vanmiddag (einduitslag 0-0) overhandigde aanvoerder Martijn Rexwinkel de beide heren namens DEO 1 een cheque t.w.v. € 250,- .
Heel veel succes straks op de fiets!
(meer foto’s volgen)

Weinig hoogstaand voetbal tijdens derby

De derby tegen de buren van GSV ’63 uit Geesteren stond gisteren vooral in het teken van het goede doel KWF Kankerbestrijding / Dutch Cancer Society. Werd er ook nog gevoetbald dan? Ja zeker, we hebben de foto’s van Jaime Lebbink nog. In een vrij matige wedstrijd met enkele goede mogelijkheden aan beide kanten bleef het uiteindelijk bloedeloos 0-0.
Aanstaande donderdagavond wordt ‘de return’ alweer gevoetbald.
Door enkele afgelastingen en meren male verschuivingen door de KNVB speelt DEO 1 dan alweer thuis op sportpark Dijkhoek tegen GSV’63, aanvang 20:00 uur!