1 november 2021

Doelpuntenregen tegen nummer laatst Westendorp

Een waar doelpuntenfestijn afgelopen zondag op Sportpark Dijkhoek. DEO 1 speelde tegen hekkensluiter Westendorp en het werd een magische galavoorstelling. Bij rust leidde de mannen van Dennis Arentsen al met 6-1. Na rust was het grote overwicht nog duidelijk aanwezig en werd er nog 3x gescoord door de Dijkhoekers. Hiermee werd de eindstand op 9-1 bepaald. Doelpunten van Mark Tackenkamp, Martijn Rexwinkel, Huub Kornegoor (allen 2x) Menk Hendriksen, Thomas Garritsen en Roy Sonderen.

De kater van de 1-5 nederlaag tegen Erix vorige week is op deze manier wel weggespoeld…

Pupil van de week

Wat een spektakel gisteren op sportpark Dijkhoek. Met maar liefst 9-1 tegen Westendorp was het een genot om te kijken hoe de doelpunten voor DEO 1 als rijpe appels van de boom vielen. Dit zagen Daan Veldhuis en Gysbert Visschers als pupil van de week allemaal van dichtbij gebeuren. Zij genoten dan ook met volle teugen van dit spektakel. Trots en voldaan keerden ze na afloop huiswaarts met een fraaie, door alle spelers gesigneerde, DEO bal onder hun arm.