16 april 2023

DEO 1 neemt afscheid van Reijntjes na overwinning op Halle

De wedstrijd van DEO 1 tegen Halle stond gisteren na afloop in het teken van het afscheid van speler Bryan Reijntjes. Hij stopt met voetballen bij de selectie en gaat zich langdurig inzetten bij de marine. Na zijn invalbeurt vlak voor tijd, onder toeziend oog van zijn trotse ouders, kreeg Bryan een ingelijst DEO shirt van de selectie overhandigd, als aandenken aan zijn periode bij onze vereniging.
De wedstrijd zelf gaf een vrij eenzijdig beeld. DEO was de betere over Halle en dat resulteerde in een 2-0 stand bij rust via goals van Desley Obbink en Gijs Kistemaker. Na rust wisten zowel Halle als DEO (via Ivan Geerdink) nog 1x te scoren wat de eindstand op 3-1 bracht. Cas Konings en Joep Wolkorte genoten als pupil van de week van de leuke wedstrijd en kregen naast een patatje in de kantine beide een mooie gesigneerde DEO bal mee naar huis.
Meer foto’s gemaakt door Jaime Lebbink op de Facebookpagina van v.v. DEO