1 mei 2023

DEO 1 kan niet stunten tegen titelkandidaat HMC’17: 0-1

DEO 1 heeft gisteren thuis tegen titelkandidaat HMC17 niet voor een stunt kunnen zorgen. In een rommelige wedstrijd kwamen de gasten al na 6 minuten op voorsprong. Naarmate de wedstrijd vorderde werd het spel van beide kant zeer slordig. HMC’17 had meer balbezit maar DEO was in de omschakeling steeds zeer dreigend. Met een bal op de lat was DEO voor rust nog dichtbij een treffer. De tweede helft was niet veel anders dan de eerste. Veel slordige momenten en weinig gecreëerde kansen. DEO ging meer en meer de lange bal spelen maar dit resulteerde niet in de gelijkmaker waardoor de wedstrijd eindigde in 0-1. Ondanks het verlies vermaakten Jop en Levi zich als pupil van de week. Uiteraard kregen zij na afloop een patatje in de kantine en een door alle spelers gesigneerde DEO bal als aandenken mee naar huis.