DEO 1 bekert tegen sp. Neede, KSV uit Vragender en LSV uit Lonneker

Een pittige bekerindeling voor DEO 1. De mannen van Dennis Arentsen zijn ingedeeld in een poule met LSV uit Lonneker (3e klasse) en bij de vierde ‘klassers’ sp. Neede en KSV uit Vragender. De bekercompetitie in het seizoen 2021/’22 begint in het weekend van 4 en 5 september.

DEO 1 speelt 2x thuis voor de beker.
Programma:
5 september sp. Neede – DEO
12 september DEO – KSV

19 september DEO – LSV

Aanvang wedstrijden telkens om 14:00 uur.

Trainingen zijn begonnen, eerste oefenwedstrijden ingepland

De DEO selectie is dinsdag 27 juli begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Afgelopen zondag stond er een heuse trainingsdag op het programma met tussendoor broodjes en soep.
Naast de trainingen zullen door DEO 1, voor aanvang van de competitie eind september, enkele oefenwedstrijden gespeeld gaan worden, onder meer tegen Gorssel (op 12-8 thuis om 20:00 uur), Basteom (17-8 uit om 20:00 uur) en Keijenburgse Boys (29-8 uit om 14:00 uur).