13 februari 2022

DEO 1 begint 2022 goed: 3-0

Een goed begin van 2022 voor DEO 1. Gisteren wonnen de mannen van trainer Dennis Arentsten tegen SSA/SJO Ratti-Socii. DEO was in de eerste helft veel sterker dan de bezoekers. Het speelde zeer effectief en nam al snel afstand. De ruime voorsprong kwam via doelpunten van Roy Sonderen en Mark Tackenkamp. Tussendoor maakte Ratti-Socii ook nog een eigen doelpunt.
Na de hervatting speelde DEO met 10 man door een rode kaart van Daan Philippens aan het eind van de eerste helft. Toch hield DEO de controle en speelde de wedstrijd professioneel uit. Er vielen geen doelpunten meer waarmee de eindstand 3-0 was.

Na afloop kregen Milan Rensink en Sven Tragter als pupil van de week beide een door de spelers en begeleiding gesigneerde DEO bal mee naar huis. Ook zij hadden geweldig genoten!