28 januari 2024

DEO clubdag 2024

Beste DEO leden en vrijwilligers,
Vrijwilligers nemen een zeer belangrijke plaats in binnen v.v. DEO. Onze vereniging mag dan ook verheugd zijn met een zeer groot aantal vrijwilligers. Deze vrijwilligers, van jong tot oud, zetten zich, elk op hun eigen wijze, in, zodat iedereen, elke week, met veel plezier bij v.v. DEO kan voetballen! Voor de inzet worden de vrijwilligers bij v.v. DEO, één keer per jaar beloond. We vullen het dit jaar net even wat anders in, namelijk middels een combi van vrijwilligersavond en huldiging jubilarissen. Normaal gesproken viel het huldigen tijdens de nieuwjaarsreceptie op de eerste zondag van het nieuwe jaar maar aangezien de DEO selectie toen op trainingskamp was in Benidorm is dit uitgesteld naar zondag 28 januari 2024 en wel onder de noemer: de DEO clubdag!Jij, als DEO lid en/of vrijwilliger, bent (samen met evt. partner) bij deze van harte uitgenodigd op zondagmiddag 28 januari 2024 vanaf 14:00 uur in de kantine op Sportpark Dijkhoek.

Programma:
14:00 uur: Aanvang
15:00 uur: Officiële gedeelte
16:30 uur: Rad van Fortuin
17:30 uur: Eten
19:30 uur: Einde

Graag tot dan!Sportieve groet,Activiteitencommissie v.v. DEOactiviteitencommissie@vvdeo.nl