10 april 2023

Dagje uit voor het hele gezin

Een keer niet traditioneel naar de meubelboulevard op Tweede Paasdag? Kom dan op paasmaandag gezellig naar sportpark Dijkhoek want er is voor elk wat wils! Een arsenaal aan thuiswedstrijden van 9:30 uur tot 14:45 uur, een loterij verzorgd door de DEO dames jubileumcommissie met tal van prijzen, een springkussen voor de allerkleinsten en zoals het er nu uitziet een stralende zon op je gezicht.

DEO 1 – Wolfersveen 1 afgelast
Door een sterfgeval bij v.v. Wolfersveen gaat de wedstrijd DEO 1 – Wolfersveen 1 van 10 april helaas niet door.
We wensen alle betrokkenen bij Wolfersveen heel veel sterkte.
Voor deze wedstrijd  zouden de gebroeders Neurink aan de beurt zijn als pupil van de week. Boudewijn en Wiebe komen nu later een keer aan de beurt.

Dames 50 jaar commissie organiseert loterij met megaprijzen

De “DEO dames 50 jaar”- commissie houdt deze Tweede paasdag een verloting bij DEO. Gedurende de hele dag zullen er meerdere rondes gespeeld worden. Zeer veel (lokale) bedrijven hebben tal van mooie prijzen beschikbaar gesteld. Maak o.a. kans op een rondvlucht boven Borculo, een rondleiding in de Grolsch fabriek en diverse waardebonnen. Alle deelnemende bedrijven vind je onderaan deze flyer. Hartelijk dank voor de prijzen.
Met thuiswedstrijden van DEO 3 tegen EGVV 3 (om 9:30 uur), DEO 2- HMC17 2 (om 11:00 uur) en DEO dames – Grol VR2 (om 13:00 uur) is er een bomvol programma op sportpark Dijkhoek en hopen we op een grote opkomst.

Bedrijven die prijzen beschikbaar hebben gesteld

 • Movit B.V.
 • Tragter Groep B.V.
 • Koffiebranderij Beukenhorst
 • Boter-, Kaas- & Kampeerboerderij ’n Ibink
 • Koninklijke Grolsch N.V.
 • Sport en Health center Body Check
 • Sven voor ogen
 • House of Pop:
 • Tabak en Wijn en Zo
 • Barink Wonen en Zo
 • Unieke Uitjes
 • Waltakke
 • Avonturijn
 • Ami Kappers
 • JAW-S Technisch Intermediair
 • OVM
 • Marboma
 • Bouwmensen Gelderland Oost
 • Beltman Makelaars Berkelland
 • Rofraline
 • Dokado
 • Boomkwekerij Johan Schutte
 • Beertenhuis
 • Slager HENK
 • Dicoti Timmerwerken
 • Blokker
 • Expert Neede
 • La Pampa
 • Carprof Nijman
 • Bakkerij Nollen
 • Biketotaal Hofstede
 • Bakker Jos
 • Ernst-it solutions
 • Fysio Fyrtuoos
 • Vivante Bosman
 • Grand cafe “de Gracht”
 • Teamsport fabriek
 • Dommerholt
 • Baks